Manicha

Manicha czyli tropami Transgranicy 4×4 to nowy cykl spotkań weekendowych(i nie tylko), kierowany do osób posiadających samochód terenowy i zainteresowanych aktywnym spędzaniem czasu na łonie przyrody połączonym ze zwiedzaniem najbliższych okolic.

Transgranica 4×4 ewoluowała do imprezy scricte sportowej i dlatego narodził się pomysł aby Manicha 4×4 była uzupełnieniem a kierowana jest do grupy TR-1, gdzie nie ma walki takiej jak w innych, wyższych klasach.

Spotkanie ma charakter kameralny i kierowane jest do grup, nie przekraczających 5 pojazdów, co zapewnia sprawne poruszanie się. Formuła spotkania ustalana jest indywidualnie, może to być 2 dni w błocie albo spokojna turystyka 4×4 połączona ze zwiedzaniem interesujących miejsc. Trasy stricte terenowe nie przekraczają 30 km a realna trasa turystyczna to ok. 150 km, głównie drogami szutrowymi. Na trasie poruszamy się kolumną. Pod okiem doświadczonej osoby, dziś można by powiedzieć: coacha 😉 możecie poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w pokonywaniu typowych przeszkód terenowych, zweryfikować wyposażenie pojazdu, zarówno te ułatwiające poruszanie się off-road jak i te wyprawowe oraz poznać nowe, ciekawe osoby.

Proponujemy zakwaterowanie w gospodarstwie agroturystycznym, w cichym leśnym zakątku Puszczy Rominckiej. Gospodarstwo jest przyjazne zwierzętom…i dzieciom.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową: biuro@transgranica4x4.pl prosimy o podanie imienia i nazwiska kierującego, markę i nr rej pojazdu oraz nr telefonu do kontaktu. Wszystkie szczegółowe informacje prześlemy do Państwa mailem po wpłaceniu zadatku. Koszty: 550 PLN od jednego samochodu, koszty zakwaterowania i wyżywienia pokrywa uczestnik.