Zmiana terminu – zapraszamy 21-22 maja!

Z uwagi na obostrzenia wprowadzone przez rząd jesteśmy zmuszeni zmienić termin imprezy. To chyba się dobrze składa bo część z Was jest jeszcze nie do końca przygotowana do sezonu, innych dręczą kontuzje, jeszcze inni narzekają na wysoki kurs franka. Spotkamy się z Wami już niedługo, 21-22 maja 2021.

Śledźcie nasz profil na Facebook, informacje będą również na naszej stronie www.

Mamy nadzieję, że ta zmiana jest dla Was na lepsze, jedno jest pewne, będzie cieplej 😉 Chyba….

Układamy nowe trasy!

Covidową edycję 2020 musieliśmy odwołać. Za to na 2021 szykujemy nowe odcinki!

Teren super zwarty i zróżnicowany – strome podjazdy, bagna po szyję, trawersy i techniczna jazda w lesie. No i widoki!

Tu kilka zdjęć z nowych wytyczania nowych odcinków.

Edycja 2020 odwołana!

W związku z dużym zagrożeniem zarażenia chorobą COVID-19 podjęliśmy decyzje o odwołaniu tegorocznej edycji rajdu Transgranica 4×4. Trudno pisze mi się ten tekst bo wiem, że niektórzy z Was czekali na to wydarzenie. My także przystąpiliśmy do realizacji ze zdwojonymi siłami, uzyskaliśmy zgody na przejazd od Lasów Państwowych oraz Wojska Polskiego, część odcinków została wytaśmowana, powiesiliśmy pieczątki, ułożyliśmy bardzo ciekawy roadbook, częściowo w Lasach Państwowych z takimi drogami, że dech zapiera, zatrudniliśmy sędziów. Jednak koronawirus pokonał nas wszystkich… tego nikt się nie spodziewał. Myśleliśmy o przełożeniu terminu imprezy na jesień ale kalendarz nie jest z gumy i trudno wybrać termin, który zadowoliłby Was wszystkich. Dlatego też zdecydowaliśmy, że IX edycja odbędzie się w dniach 8-11.04.2021.

Przepraszamy zainteresowanych, wiemy, że podejmowanie ryzyka w tym przypadku jest wyjściem nierozsądnym a nie wiadomo ile czasu taka sytuacja się utrzyma. Dlatego dajemy Wam rok na przygotowania do IX edycji, my ze swojej strony zapewnimy Wam doznania na zupełnie nowych odcinkach.

Pozdrawiamy Was serdecznie,

Lucyna Kois i Włodzimierz Babicz

Startujemy!

Przygotowania do Transgranica 4×4 edycja 2020 właśnie startują!

Rajd odbędzie się w dniach 03-05.04.2020 r. Wpisujcie w kalendarze!

Więcej informacji wkrótce.